paslaugos

pagrindinis > paslaugos

Efektyvumas, taupymas ir garantija - optimalus sprendimas Jūsų energinei nepriklausomybei!

Pirmieji gaminantys vartotojai į saulės energetiką investavo nedrąsiai, bet šiandien jau niekam nebėra paslaptis, jog šios investicijos ženkliai sumažina elektros energijos kainą. Ar žinojote, kad saulės elektrinė pradės atsipirkti jau nuo pirmo jos įjungimo? Su saulės elektrine sutaupysite iki 90 % elektros išlaidų, o APVA parama leis susigrąžinti iki 40 % investicijų!

O dar, ar žinojote, kad saulės elektrinės priežiūra – praktiškai jokia? Dulkes nuplauna lietus, o sniegas intensyviau pašvietus saulei tiesiog nuslysta nuo paviršiaus. Ir ar žinojote, jog Lietuvos apšviestumo rodikliai yra panašūs į Vokietijos, kuri pirmauja Europoje pagal bendrą saulės elektrinių galią? Lietuvoje daug mitų, kuriais tikėti nėra prasmės! Įrengsime saulės elektrinę ir suteiksime iki 30 m. garantiją saulės moduliams ir iki 20 m. garantiją inverteriams.

Pribrendote sąmoningam vartojimui ir energetinei nepriklausomybei? Kreipkitės, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius rasime optimaliausią sprendimą!

Darbo etapai

1.
Gausime
užklausą

2.
Apžiūrime
pastatą

3.
Parenkame
optimalų variantą

6.
Pasirašome
sutartį

5.
Paruošiame
projektą

4.
Suderiname
leidimus ir paramą

7.
Sumontuojame

8.
Priduodame saulės elektrinę ESO

9.
Apmokome ir prižiūrime

Gaukite pasiūlymą!

Norite prisijungti prie sąmoningų vartotojų rato ir tapti energetiškai nepriklausomi? Pateiksime Jums individualų, jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!

Atliktų darbų galerija

D.U.K

Jeigu saulės elektrinė gamina daugiau elektros energijos nei tuo metu yra suvartojama, likusi nepanaudota energija yra pateikiama į skirstomuosius ESO tinklus. Jeigu jūsų namų vidaus įrenginiai vartoja daugiau energijos nei tuo metu pagamina saulės elektrinė, energijos skirtumas yra padengiamas iš ESO skirstomojo tinklo atgaunant anksčiau į tinklą pateiktą elektros energiją.
Saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra 3-5 metai (jei pasinaudosite APVA parama). Atsipirkimas priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo bei elektros energijos pirkimo kainos. Kuo didesnis Jūsų elektros energijos poreikis generacijos metu, tuo greičiau atsiperka saulės elektrinė.

Suteikiame šias garantijas:

  • Moduliams suteikiama nuo 12 iki 30 metų produkto garantiją ir 25-ių metų su 86-90 % efektyvumo garantiją;
  • Įtampos keitikliui (inverteriui) suteikiama nuo 5-10 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 20 metų;
  • Tvirtinimo konstrukcijai suteikiama 10-ies metų garantiją;
  • Ranga (5 metų rangos garantija, 10 metų užslėpto defekto garantija). Eurosaulė veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.
  • Kaina skaičiuojama individualiai, nes priklauso nuo saulės modulių, inverterių pasirinkimo, galingumo, stogo dangos tipo ir kitų kriterijų.
Saulės elektrinės veikimo principas labai paprastas. Sumontuotos ant stogo ar ant žemės saulės elektrinės tarsi „sugeria“ saulės spindulius ir paverčia juos energija, kuri gali būti iš karto naudojama namuose arba, jei jos per daug, perduodama „pasaugoti“ elektros tinklams ar saugoma tam skirtose baterijose. Be to, tokia saulės elektrinė nereikalauja kasdienės priežiūros. Tad ir prižiūrėti, ir naudotis – labai paprasta!
Į šį klausimą galima atsakyti klausimu – o kiek elektros per metus išnaudojate? Tai esminis dalykas norint sužinoti, kokia yra saulės elektrinės kaina. Todėl, kad kainos skiriasi nuo to, kokios galios saulės jėgainės reikia poreikiams tenkinti. Ar tai būtų 5 kW ar 10 kW, o gal namas didelis ir reikia 30 kW galios elektrinės? Svarbiausia, jog elektros kainos sumažės, kad ir kokia bebūtų saulės elektrinė.
Saulės elektrinė gali pagaminti tiek elektros energijos, kiek Jums jos reikia. Tiesiog būtina pasirinkti, kokios galios saulės elektrinė reikalinga, pvz., jei mažiau, tai gali būti 6 kW, jei daug – 30 kW. Galite rinktis pagal galimybes ir poreikius!

Saulės elektrinės namams

Sumažinkite savo sąskaitą už energiją

Įrengę saulės elektrinę savo namuose, galite patenkinti daugumą, arba visą, elektros energijos poreikį. Naudodamiesi saulės energija, jūs ne tik sutaupysite pinigų kiekvieną mėnesį, bet ir galėsite gauti papildomų pajamų iš perteklinės elektros energijos, kurią gamina jūsų sistema.Taip pat atsisveikinkite su vis didėjančiomis valstybinėmis elektros kainomis ir mokesčiais.

Visuose projektuose montuojame tik aukščiausios kokybės saulės kolektorius. Mūsų naudojama technologija buvo išbandyta siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą ir patikimumą. Nuo mūsų inverterių iki aptakių mūsų sumontuotų saulės kolektorių viskas, kas susiję su jūsų nauja saulės energijos sistema, buvo išbandyta ir patvirtinta, kad tai yra geriausi produktai rinkoje.

Mažos priežiūros kainos

Fotovoltinės saulės sistemos (mūsų montuojamos plokštės) reikalauja minimalios priežiūros. Jums nereikės valyti plokščių, nes lietus atlieka jūsų darbą. Saulės energijos sistemose nėra judančių dalių, todėl jums taip pat nereikės nerimauti dėl susidėvėjimo. Sumokėję už pradinį įrengimą, galite žinoti, kad priežiūrai pinigų neišleisite. „Eurosaule ®“ naudojame tik plokštes, kurioms suteikiama bent 25 metų garantija. Jei kas nors nepavyks su jūsų plokštėmis prieš pasibaigiant garantijai, mes būsime pasirengę tai išspręsti.

Kodėl mokėti už elektrą ? Geriau mokėti už saulės elektrinę!

Ar manote, kad saulės energija gali būti ne jūsų biudžetui? Jei taip, prieš priimdami sprendimą, pasidomėkite saulės energijos siūloma išlaidų ir naudos analize. Daugelis namų savininkų gali lengvai sau leisti saulės energiją naudodamiesi kredito įstaigos partneriu ar banko suteiktu kreditu. Mes bendradarbiaujame su kredito įstaigomis ir bankais,todėl nedelsiant kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime jums optimaliausią sprendimą būtent jums ir sutvarkysime visus dokumentus.

Ar jūsų namas tinkamas saulės elektrinei ?

Saulės energija gali veikti beveik bet kurioje nuosavybėje, atsižvelgiant į šiuos kelis reikalavimus. Pirma, jums reikia turėti namą arba turėti turto savininko leidimą įrengti saulės energiją. Reikia, kad jūsų stogas būtų nukreiptas teisinga kryptimi, kad gautų optimalų saulės spindulių kiekį. Galiausiai svarbu, kad ant jūsų stogo būtų mažai šešėlių.Kreipkitės į mus ir mes greitai paruošime nemokamą pasiūlymą ir apskaičiuosime saulės elektrinės galimybę jūsų namui.

Saulės elektrinės Verslui

Mes teikiame saulės energijos elektrinių projektus komerciniams klientams, atsižvelgdami į vieną taisyklę:

Sumažinkite veiklos sąnaudas ir padidinkite pelningumą.

Mažos priežiūros kainos

Fotovoltinės saulės sistemos (mūsų montuojamos plokštės) reikalauja minimalios priežiūros. Jums nereikės valyti plokščių, nes lietus atlieka jūsų darbą. Saulės energijos sistemose nėra judančių dalių, todėl jums taip pat nereikės nerimauti dėl susidėvėjimo. Sumokėję už pradinį įrengimą, galite žinoti, kad priežiūrai pinigų neišleisite. „Eurosaulė ®“ naudojame tik plokštes, kurioms suteikiama bent 25 metų garantija. Jei kas nors nepavyks su jūsų plokštėmis prieš pasibaigiant garantijai, mes būsime pasirengę tai išspręsti.

Kodėl mokėti už elektrą ? Geriau mokėti už saulės elektrinę!

Ar manote, kad saulės energija gali būti ne jūsų biudžetui? Jei taip, prieš priimdami sprendimą, pasidomėkite saulės energijos siūloma išlaidų ir naudos analize. Daugelis namų savininkų gali lengvai sau leisti saulės energiją naudodamiesi  kredito įstaigos partneriu ar banko suteiktu kreditu. Mes bendradarbiaujame su kredito įstaigomis ir bankais,todėl nedelsiant kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime jums optimaliausią sprendimą būtent jums ir sutvarkysime visus dokumentus.

Sumažinkite savo sąskaitą už energiją 

Įrengę saulės energiją savo nuosavybėje, galite patenkinti daugumą, jei ne visus, elektros energijos poreikius. Naudodami saulės energiją, jūs ne tik sutaupysite pinigų kiekvieną mėnesį, bet ir galėsite pagaminti perteklinę elektros energiją, kurią galėsite parduoti elektros energijos bendrovėms.

Komunaliniai mokesčiai visada kyla. Įdiegę saulės energijos elektrinę, daugelį metų užblokuosite savo energijos tarifus, leisdami jūsų verslui turėti fiksuotas veiklos išlaidas.

Visuose projektuose montuojame tik aukščiausios kokybės saulės kolektorius ir saulės technologijas. Mūsų naudojama technologija buvo išbandyta siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą ir patikimumą. Nuo mūsų keitiklių iki aptakių mūsų sumontuotų saulės kolektorių jūsų verslui nereikės jaudintis dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo ar problemų. Mūsų saulės gaminiai yra laikomi vienais geriausių rinkoje.