Saulės elektrinės įrengimas

pagrindinis > Saulės elektrinės įrengimas

Eurosaulė yra specializuota įmonė, kurios veiklos sritis apima energijos taupančios ir energiją gaminančios įrangos prekybą, projektavimas ir montavimas.

Saulės elektrinės įrengimas

Jei esate čia, tuomet rimtai jūsų galvoje sukasi mintis apie saulės elektrinės įrengimą savo namuose. Saulės elektrinės įrengimas yra gera investiciją, kuri greitai atsiperka ir gali duoti tam tikras pajamas. Žinome, nes esame įgyvendinę per šimtą projektų ir dabar žmonės gali patvirtinti, kad ne tik nebemoka už elektros energijos sunaudojimą, bet ir geba sukaupti pajamas, kurias panaudoja elektros pirkimui kada elektrinė gamina mažiau elektros energijos tamsiuoju žiemos periodu.

Kodėl elektrinė ant stogo naudingiau?

Namo savininkui elektrinės montavimas ant stogo visada yra ekonomiškesnis variantas, nes pakanka esamos stogo konstrukcijos. Montuojant ant stogo, nereikia pirkti vamzdžių ar betonuoti pamatų, reikalingų saulės elektrinės įrengimui. Prieš montuojant saulės modulius ant stogo reikia įsitikinti, ar pats stogas tvirtas ir nereikalauja kapitalinio remonto, pamąstyti, ar neplanuojate keisti stogo dangos. Juk pritvirtinę modulius prie namo stogo, 25-30 metų negalėsite atlikti stogo remonto. Iš pradžių verta susisiekti su saulės elektrinės specialistais, kad įvertintų situaciją ir jūsų galimybes. Juk pokalbis nieko nekainuoja, o jūs galite užduoti klausimus, į kuriuos iš karto gausite atsakymus.

Kiek trunka įrengti saulės elektrinę?

Gerai suderinus darbo, laiko sąnaudas, įvertinus EKOENERGAS inžinierių bei montuotojų profesinius įgūdžius, sugebėjimus, saulės elektrinės įrengimas atliekamas efektyviai ir greitai. Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito. Jeigu visi saulės kolektoriai lengvai telpa vienoje plokštumoje, tai darbą galima atlikti per vieną dieną. Jei stogo konstrukcija sudėtingesnė ir moduliai išdėstomi skirtingose plokštumose, tada įmanoma darbus atlikti per 2 dienas.

Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui. Susisiekite su mumis ir kartu pasieksime jums palankiausią rezultatą.