apie gamintojus

pagrindinis > apie gamintojus

Apie "RECOM"

„RECOM” yra Prancūzijoje įsikūrusi atsinaujinančiosios energijos bendrovė, užimanti svarbią vietą pasaulinėje saulės energijos pramonėje. „RECOM” gamina modulius, elementus, inverterius, hibridines kaupimo sistemas, baterijas ir elektromobilių įkroviklius. „RECOM” yra pirmaujanti ir vienintelė Bloomberg Tier 1 fotovoltinių modulių gamintoja Europoje, kurios metiniai gamybos pajėgumai viršija 2,1 GW, o daugiau nei 100 šalių parduota daugiau nei 3 GW saulės modulių.
Visi mūsų gaminiai yra suprojektuoti ir sukonstruoti Europoje. Visada esame priekyje ir vartotojams pateikiame pačias naujausias technologijas.

Esame oficialūs didžiausio europoje saulės modulių ir inverterių gamintojo „RECOM” atstovai Lietuvoje.

Plačiau apie Recom saulės modulių ir saulės energijos įtampos keitiklių gamintojus:

Apie "Omnis Power"

PATIKIMI AUKŠTOS KOKYBĖS PRODUKTAI
KOKYBĖS KONTROLĖ
Omnis Power taiko griežtą kokybės kontrolę kiekviename gamybos etape; Mes naudojame pažangiausius testavimo metodus, tikrindami kiekvieną saulės modulį pagal aukščiausius tarptautinius kokybės standartus.
Nuo gaunamų medžiagų testų iki internetinės gamybos, nuo OBA (Open Box Audit) testų iki pristatymo būsenos – Omnis Power sukurta ERP (verslo valdymo) sistema sujungia visus duomenis į vieną duomenų bazę, kad būtų galima visiškai atsekti. Visa informacija, pvz., žaliavų tiekėjai, gamybos personalas, kokybės bandymų rezultatai ir išsami informacija apie gamybą, yra pasiekiama internete per mūsų ERP sistemą. Šie duomenys yra saugomi mūsų serveryje, kad klientai galėtų juos pasiekti ir leidžia mums sekti bei prisiimti atsakomybę už viso gaminio ciklo stebėjimą ir gamybos proceso optimizavimą.
Šių procesų dėka Omnis Power suteikia ilgalaikę garantiją su 30 metų garantija medžiagoms ir eksploatacinėms savybėms.

30 METŲ KOKYBĖS GARANTIJA
30 METŲ VEIKIMO GARANTIJA

PASAULINIS SAULES GAMINTOJAS, ĮSITVIRTINĘS EUROPOJE
MŪSŲ ISTORIJA IR VYSTYMASIS
„Omnis Power“ 2010 m. įkūrė energetikos sektoriaus verslininkų ir inžinierių grupė, kuri norėjo kurti naujoves ir tobulinti atsinaujinančią energiją. Pagaminta iš pirmaujančių pramonės įmonių, „Omnis Power“ dabar yra naujų technologijų tyrimų ir konkurencingų produktų kūrimo priešakyje.

Šiandien „Omnis Power“ yra Europos verslas, turintis tarptautinę patirtį, tikintis Europa ir joje investuojantis. Biurai ir gamybos įrenginiai Europoje yra Italijoje, Lietuvoje, Estijoje, Vokietijoje ir Norvegijoje, planuojama daugiau filialų. Mūsų partneriai visame pasaulyje apima nuo JAV iki Azijos ir Australijos.

Pirmoji Europoje fotovoltinių plokščių gamybos vieta bus Italijoje ir bus atidaryta 2023 m., jos gamybos pajėgumas sieks 500 Mw per metus. Gamybos linijos bus moderniausios: išmanios, visiškai automatizuotos ir robotizuotos.
Dar viena „Omnis Power Engineering“ inverterių ir baterijų gamybos gamykla vystoma bendradarbiaujant su „Guangming Technology“ ir Lietuvoje bus atidaryta iki 2023 metų pabaigos.

Apie "Solplanet"

„Solplanet” gamina vienfazius, trifazius ir hibridinius inverterius, intuityvius stebėjimo sprendimus ir išmaniuosius elektromobilių įkroviklius, atitinkančius tarptautinius aukštos kokybės standartus. Mūsų mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos skyriai bei gamybos gamyklos nuolat auga ir diegia naujoves, todėl tikėtina, kad galime patenkinti jūsų poreikius, nesvarbu, kokio dydžio būtų jūsų įrenginys.

Solplanet yra AISWEI, gaminančios inverterius nuo 2007 m., prekės ženklas. AISWEI, anksčiau taip pat žinoma kaip SMA dukterinė įmonė Kinijoje, sėkmingai gamina aukštos kokybės ir patikimus gaminius tokiems žinomiems prekių ženklams kaip SMA ir Zeversolar.

Šiandien „AISWEI” yra nepriklausoma mokslinių tyrimų, plėtros ir gamybos įmonė. Dėl neseniai atlikto nuosavo kapitalo restruktūrizavimo „AISWEI” turi itin tvirtą finansinį pagrindą šioje pramonės šakoje.