Saulės moduliai

pagrindinis > Saulės moduliai

recom

SHINGLED TECHNOLOGIJA

Daugiau nei 670Wp

Shingled technologija pašalina tradicinį juostelių sujungimą. Pašalinus lituojamas juosteles, pagerinama modulio aktyvioji sritis ir sumažinami šiluminiai įtempiai – tai užtikrina išskirtinį efektyvumą ir patikimumą, palyginti su standartinėmis jungtimis. Puma moduliai yra sujungti Shingled technologija, kuri užtikrina didesnį celių tankį nei standartiniai pusiau perpjauti moduliai.

Celės supjaustomos į 5 arba 6 dalis, gautos dalys surenkamos į linijas, sujungiant priekinius ir užpakalinius iš eilės sekančius kampus elektrai laidžiais klijais (ELK).

ELK pakeičia vario sujungimo juosteles, paprastai lituojamas ant saulės elementų, užtikrinant lankstų sujungimą ir išvengiant šiluminio / mechaninio silicio ir vario sąsajos įtampų.

MAŽAS DYDIS, MONTAVIMUI ANT STOGO

PUMA modulis, kurio galios klasė viršija 555 Wp, efektyvumas iki 21,6% ir 25 metų gaminio ir išėjimo garantija:

Geriausias kainos ir kokybės santykio pasirinkimas

Idealiai tinka montuoti ant stogo (

tokio pat dydžio stogui galima sumontuoti daugiau galios lyginant su standartiniais moduliais,

Žemas LCOE

SKIRTA KOMERCINEI IR KOMUNALINIAI ĮSTAIGAI

PUMA modulis, kurio galios klasė viršija 670 Wp, efektyvumas iki 21,6% ir 25 metų gaminio ir išėjimo garantija.

omnis power

"cortex" serija

Cortex“ serijos Omnis Power gamintojų (JAV) saulės moduliai yra labai galingi, kurie užtikrinti pasaulinio lygio našumą. Celių ir gamybos medžiagų struktūra ir dizainas užtikrina maksimalų saulės spindulių kiekį ir padidina patikimumą.

Cortex“ apima pažangiausias saulės elementų technologijas, tokias kaip PERC,N tipo,kelios šynos ir stiklas-stiklas(dvipusė). Po daugelio metų pastangų Cortex gali pasiūlyti efektyvius,našius ir ilgaamžius saulės modulius.

Kliento valioje ne tik efektyvumas, našumas ir ilgaamžiškumas realiomis sąlygomis mūsų klientams sekasi nesvarbu, gyvenamosiose ar komerciniuose objektuose.

solplanet

Solplanet

„Solplanet” yra AISWEI prekės ženklas.

Jo gaminius nuo 2007 m. kuria ir gamina motininė bendrovė AISWEI.

Anksčiau buvusi žinoma kaip SMA dukterinė įmonė Kinijoje, šiuo metu AISWEI veikia savarankiškai, tačiau vis dar bendradarbiauja su SMA Solar Technology AG produktų tiekimo, technologijų tyrimų ir plėtros srityse.

„AISWEI Technology Co., Ltd.” vis dar gali naudotis kai kuriomis SMA grupės technologijomis ir prekių ženklais pagal licencijas. „AISWEI” gaminamuose inverterių gaminiuose taikomas technologinis procesas, priimtinas tos pačios pramonės šakos gamybos praktikoje Vokietijoje, o jų kokybė atitinka ES standartą.